Monter instalacji niskoprądowych
MMS-IT SP z o.o.
Płock, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Firma MMS-IT Sp z o.o. zatrudni : Monterów instalacji niskoprądowych.Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie stawiamy na długoterminową współpracę
  • szkolenia poszerzające wiedzę i umiejętności praktyczne
  • pracę na terenie kraju. Zadania :
  • montaż okablowania strukturalnego, budowa tras kablowych
  • instalacja systemów CTTV, KD, SSWIN, sieci LAN, automatyki przemysłowej, sieci szerokopasmowych. Wymagania :
  • wykształcenie minimum średnie (preferowane : elektryczne, elektroniczne, informatyczne)
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie na terytorium Polski
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
  • odpowiedzialność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie
  • otwartość na nowe wyzwania
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia SEP 1kV . Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-
  • mail Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn.

    29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych