Programista Frontend (e-commerce)
COMARCH
Rzeszów, Polska
4 d. temu

Interesuje Cię branża e-commerce i chcesz tworzyć wysoko skalowalne rozwiązania webowe? Koniecznie sprawdź naszą ofertę. Aktualnie do zespołu rozwoju aplikacji poszukujemy programisty frontend.

Jeśli więc nie boisz się wyzwań, aplikuj i razem z nami pracuj nad rozwiązaniami z których będzie korzystać milion lub więcej użytkowników! Nie czekaj, aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne (również studenci ostatnich lat)
  • Bardzo dobra, komercyjna znajomość frameworka Angular (minimum 2 lata doświadczenia)
  • Znajomość Javascript, HTML5, CSS3 oraz szeroko pojętych narzędzi webowych pozwalających tworzyć nowoczesne interfejsy
  • Doświadczenie w pracach nad rozwiązaniami e-commerce dla co najmniej 500 000 użytkowników
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość : Systemu kontroli wersji Git / Azure DevOpsReactNative
  • TWOJE ZADANIA

  • Implementacja nowych funkcjonalności wraz z interfejsami w platformie e-commerce
  • Dbanie o wydajność i bezpieczeństwo tworzonych aplikacji webowych
  • Współpraca z zespołem backend developerów oraz zespołem UX / UI
  • DLA CIEBIE

  • Udział w zaawansowanym projekcie e-commerce
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
  • Zgłoś tę pracę