pracownik produkcji
Randstad
Łódź, Łódzkie
10 d. temu

job description

Wiosna za oknem a wraz z nią nowe pokłady energii. Wykorzystaj je i zmień pracę na lepszą. Masz doświadczenie w pracy na produkcji?

Szukasz stabilnego zatrudnienia ? Chciałbyś zacząć od zaraz? Tak ?! Szukamy właśnie Ciebie !! Dołącz do grona pracowników i rozpocznij pracę na stanowiskach : pracownik / ca produkcji!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową( płatne składki oraz urlop wypoczynkowy)
  • pracę zmianową
  • możliwość podniesienia kompetencji - system wewnętrznych szkoleń
  • opiekę medyczną
  • kartę sportową OK System
  • stołówkę pracowniczą (dofinansowaną)
  • opiekę konsultanta Randstad
  • miłą atmosferę
  • czyste i ciche miejsce pracy
  • zadania

  • obsługiwanie urządzeń do produkcji, np, nawijarki, prasy, testery automatyczne,
  • montaż elementów z użyciem elektrycznych narzędzi,
  • wykonywanie testów gotowego produktu oraz kontrola jego jakości,
  • raportowanie efektów działań w systemie komputerowym
  • oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego
  • gotowości do poszerzania swojej wiedzy
  • zdolności manualnych
  • obsługi komputera przynajmniej w stopniu podstawowym
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych, przemysłowych itp.
  • Jak się do nas zgłosić :

  • zaaplikuj
  • napisz sms o treści PRACA ASCO na nr 725-305-705 - a oddzwonimy!
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych