ŁATWA Praca bez ograniczeń wiekowych! Elastyczny grafik
Call&More
Kielce, Świętokrzyskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Zapraszamy do współpracy osoby w każdym wieku. Praca w biurze sprzedażowym w samym CENTRUM Kielc. Łatwy projekt z gwarancją wysokich zarobków Zapewniamy : - pełne szkolenie przygotowujące do pracy ( płatne otrzymasz 500 zł) - elastyczne formy zatrudnia i godzin pracy indywidualnie podejście - wsparcie trenera i zespołu - materiały dydaktyczne i pomocnicze - gwarantowaną stawkę za każdą godzinę pracy : min.

14,70 zł / h brutto + PREMIA - dodatek stażowy - doceniamy długofalową współpracę Obowiązki : - przedstawianie oferty z dofinansowaniem dla działalności gospodarczych - budowanie dobrego wizerunku oraz relacji z klientem Poszukujemy osób : - otwartych na rozwój - komunikatywnych - doświadczenie w pracy z klientem będzie dodatkowym atutem Aplikuj swoje CV do 20.

10 i weź udział w profesjonalnym branżowym szkoleniu popartym certyfikatem. *liczba miejsc ograniczona

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku