Specjalista ds. Marketingu
Grupa PGD
Kraków, małopolskie, Polska
3 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca przy realizacji strategii marketingowej firmy
  • Opieka nad marketingową komunikacją jednego z 16 brandów Grupy PGD w zakresie strategii i narzędzi stosowanych przez marketing Grupy PGD
  • Tworzenie i koordynowanie kampanii reklamowych Google i w Social Mediach oraz analiza ich wyników
  • Zarządzanie profilami marek Grupy PGD w kanałach Facebook, Instagram, Youtube LinkedIn
  • Samodzielne prowadzenie płatnych kampanii na kanałach Social Media (Facebook,Linkedin).
  • Analizowanie najnowszych trendów, wdrażanie niestandardowych rozwiązań komunikacyjnych w Mediach Społecznościowych,
  • Przygotowywanie raportów, wyników i analiz biznesowych prowadzonych kampanii na potrzeby Działu / Spółki
  • Współpraca z agencjami, grafikami i copywriterami
  • Zarządzanie budżetem reklamowym oraz działania administracyjne i rozliczeniowe
  • Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe (zarządzanie i marketing / PR / reklama) lub jesteś na ostatnim roku studiów
  • Posiadasz pierwsze doświadczenie w pracy na stanowisku Asystenta lub Młodszego specjalisty ds. marketingu w branży usług marketingowych / sprzedażowych (mile widziane doświadczenie w motoryzacji)
  • Cechuje Cię entuzjazm, kreatywność, posiadasz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Wykazujesz inicjatywę, jesteś samodzielny / a i bardzo dobrze organizujesz pracę własną
  • Świetnie poruszasz się w świecie Social Mediów (Facebook, Instagram, LinkedIn)
  • Zagadnienia z obszaru analizy marketingowej, skuteczności i mierzenia działań reklamowych, obszaru lejka sprzedażowego nie są Ci obce i chcesz stale pogłębiać swoją dotychczas zdobytą wiedzę
  • Znasz pakiet MS Office (w szczególności Excel, Power Point) w stopniu dobrym
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane

  • Znasz narzędzia analityczne Google oraz narzędzia do monitorowania działań w Social Mediach
  • Posiadasz wiedzę o kampaniach w Google Ads i Facebook Ads
  • To oferujemy

  • Zatrudniamy naszych Pracowników w oparciu o stabilną umowę o pracę
  • Oferujemy pełną wyzwań pracę u lidera rynku w branży motoryzacyjnej
  • Pracujemy partnersko, cenimy sobie bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony współpracowników
  • Oferujemy aktywny udział w ciekawych i rozwojowych projektach oraz stałą możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Zapewniamy naszym Pracownikom oraz Ich Rodzinom różnorodne benefity pozapłacowe (opiekę medyczną LuxMed, dofinansowane karty Benefit MultiSport i inne)
  • Nasi Pracownicy mają możliwość skorzystania ze zniżek na produkty i usługi Holding1 (m.in. zakup lub wynajem auta na preferencyjnych warunkach)
  • Organizujemy różnego rodzaju programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • Grupa PGD

    Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

    Praca u nas to coś więcej niż zwykły etat. To przede wszystkim szansa, aby pracować w firmie, która wyznacza trendy motoryzacyjne.

    Nasz zespół tworzą ludzie, którzy nie są tylko najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim poprzez to co robią realizują swoje pasje.

    Jeśli więc lubisz wyzwania i jesteś na nie gotowy dołącz do nas!

    Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.