Pracownik produkcji Francja/ imb
IPF Global Sp. z o.o.
Poznan, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko : pracownik produkcji mięsnej Termin rozpoczęcia pracy : od zaraz Miejsce pracy : Francja, okolice Macon Zakres obowiązków : - praca w zakładzie przetwórstwa mięsa drobiowego - praca przy usuwanie piór i układanie na taśmie mięsa, oddzielanie całych kawałków mięsa od części, sprawdzanie kompletności kawałków mięsa, układanie kaczek na wózkach, sortowanie mięsa i odkładanie do suszenia zgodnie z właściwą etykietą, - praca w trudnych warunkach : niska temperatura, szybkie tempo pracy, praca stojąca w pozycji wymuszonej, specyficzny zapach itp.

inne prace na produkcji (układanie kaczek, krojenie nożem itp.) Szacunkowe wynagrodzenie za okres kontraktu 7-23 grudzień przy 50 godzinach w tygodniu wyniesie około 1200 € netto (po odliczeniu kosztów zakwaterowania).

Klient deklaruje, że pracy może być nawet 60 godzin w tygodniu wtedy wynagrodzenie będzie jeszcze wyższe. Pracodawca francuski zapewnia odzież ochronną.

Wymagania : - doświadczenie w pracy na produkcji - gotowość do podjęcia pracy za granicą - mile widziane prawo jazdy i własne auto Oferujemy : - zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę - zorganizowany transport z Polski i zakwaterowanie we Francji - atrakcyjne wynagrodzenie - okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce - prawo do francuskich świadczeń socjalnych np.

dodatku na dzieci itp. - pracę w polskim zespole - pomagamy w organizacji transportu z kwatery na miejsce pracy - zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem - wsparcie polskiego koordynatora - 100 € premii za polecenie pracownika

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku