PRACOWNIK PRODUKCJI - MONTAŻ WÓZKÓW POCZTOWYCH
P.H.U. DAKO Jacek Krzyżanowski
Szczecin, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ ZATRUDNI PRACOWNIKÓW Z WŁASNYM SAMOCHODEM NA STANOWISKA : ATRAKCYJNE STAWKI! OFERTA LAST MINUTE! OK.

STUTTGARTU!APLIKUJ JUŻ DZIŚ!STANOWISKO : PRACOWNIK PRODUKCJI - MONTERMONTAŻ WÓZKÓW POCZTOWYCH WEDŁUG SCHEMATU ORAZ ZAMÓWIENIASKRĘCANIE PODZESPOŁÓW NP.

KÓŁEK / ROLEKPRACA W 2-3 OSOBOWYCH TEAMACH PRACA DO PRZYUCZENIADUŻO GODZIN WYMAGAMY : DYSPOZYCYJNOŚĆ DO PODJĘCIA PRACY OD ZARAZSUMIENNOŚCIWŁASNY SAMOCHÓDZNAJOMOŚĆ J.

NIEMIECKIEGO BĘDZIE DODATKOWYM ATUTEMOFERUJEMY : ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄPOMOC W ORGANIZACJI ZAKWATEROWANIA NA TERENIE NIEMIECWSPARCIE POLSKIEGO KOORDYNATORAWYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS / €LICZNE PREMIE I BONUSY - SYSTEM POLEĆ PRACOWNIKA "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wraz z udostępnionym wizerunkiem zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów tej i dalszych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Firmę DAKO JOB CENTER z Gliwic (Nr Agencji 23859)".

Udzielona powyżej zgoda obejmuje następujące dane osobowe : imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, miejsce pracy i jego adres, zajmowane stanowisko, wykształcenie, doświadczenie , osiągnięcia zawodowe.

 • Oświadczam, że zostałam / em poinformowany, iż przysługuje mi prawo : do dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania;
 • wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych a także, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku