Mechanik
Adecco Poland Sp. z o.o.
Jawor, PL
4 d. temu
source : FACHPRACA

Aktualnie dla naszego Klienta z branży metalowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko :

Oferujemy :

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Przyjazną atmosferę z doświadczonym zespołem;
  • Szkolenia i możliwość rozwoju;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny;
  • Opiekę medyczną
  • Wymagania :

  • Motywacja i dyspozycyjność
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym
  • Doświadczenie w naprawach maszyn i urządzeń;
  • Mile widziane umiejętności obsługi frezarki i tokarki
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • Mile widziana umiejętność obsługi komputera;
  • Wiedza z zakresu elektromechaniki, hydrauliki oraz pneumatyki będzie dodatkowym atutem;
  • Zadania :

  • Montaż, naprawa oraz konserwacja maszyn i urządzeń;
  • Organizacja i nadzór nad procesami produkcyjnymi maszyn i urządzeń;
  • Kontrola stanu maszyn i urządzeń oraz usuwanie awarii i rozwiązywanie bieżących problemów technicznych;
  • Analiza przyczyn występowania takich problemów i przestojów w produkcji oraz proponowanie i wprowadzanie rozwiązań i działań zapobiegających ich ponownemu wystąpieniu;
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych