Staż w Zespole Finansów
WABCO
Wrocław Kwiatkowskiego , Poland
‎9 godz. temu

Co czeka na Ciebie w ZF WABCO : Płatny, długoterminowy staż w oparciu o umowę zlecenie (min. 6 miesięcy) w zespołach : zobowiązań, należności, księgi głównej lub controllingu projektowego Cenne doświadczenie zawodowe w międzynarodowej organizacji Merytoryczne wsparcie opiekuna stażu Praca w zgranym i doświadczonym zespole z miłą atmosferą Dofinansowanie do posiłków w kantynie O stanowisku : Do Twoich zadań należeć będzie : Weryfikacja dokumentów finansowych Wsparcie zespołu przy księgowaniu faktur zakupu, sprzedaży Odpowiadanie na zapytania dostawców oraz klientów wewnętrznych i zewnętrznych Wsparcie w wykonywaniu bieżących zadań w przydzielonym obszarze Przygotowywanie danych, uzupełnianie w systemie SAP i raportowanie w MS Excel Ten staż jest dla Ciebie, jeśli : Jesteś absolwentem lub studentem ostatnich semestrów studiów na kierunku ekonomia, finanse i rachunkowość, controlling Wyślesz swoje CV w języku angielskim Jesteś dyspozycyjny min.

30h w tygodniu, optymalnie 40h Znasz j. angielski na poziomie min. B1 / B2 (mile widziany j. niemiecki na poziomie A2 / B1) Posiadasz umiejętności analityczne i dobrze znasz MS Excel

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku