Pielęgniarka Oddziałowa praca Białołęka Warszawa Pilnie
Prowork.PL
Warszawa
‎19 godz. temu
source : infoPraca

Praca dla Pielęgniarza / Pielęgniarki oddziałowej Warszawa Białołęka. Klient ProworkPl MED, prywatny ośrodek opieki długoterminowej Warszawa Białołęka zatrudni pielęgniarkę oddziałową.

Rozpoczęcie pracy pilnie listopad 2020. Zobacz aktualne oferty dla pielęgniarek Warszawa prywatne szpitale i ośrodki opieki.

Zarejestruj się na www.prowork.pl i aplikuj na najlepsze oferty dla pielęgniarek / pielęgniarzy.

Klient ProworkPl MED, prywatny ośrodek opieki długoterminowej o wyskokim standardzie usług

w Warszawie / Białołęka zatrudni pielęgniarkę / pielęgniarza oddziałową do koordynacji zespołu pielęgniarsko - opiekuńczego.

Głowne obowiązki to monitorowanie procedur medycznych, zarządzanie personelem, zarządzanie budżetem, dbanie o komunikację i pozytywne relacje z pacjentami i ich rodzinami, dbanie o ustalone standardy procedur medycznych i usług ośrodka.

Praca na pełny etat pon - piątek - 40 godzin tygodniowo / elastyczne godziny pracy. Doświadczenie związane z pracą w prywatnym sektorze usług medycznych będzie dodatkowym atutem, pracodawca zapewnia szkolenia związane z długoterminową opieką nad osobami starszymi.

Warunki

 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę 8000 zł brutto + do negocjacji w zależności od doświadczenia lub umowa kontraktowa
 • Stały kontrakt w wymiarze 40 godzin tygodniowo - praca poniedziałek - piątek / elastyczne godziny pracy.
 • Pakiet pracowniczy, w tym prywatna opieka lekarska i karta sportowa Multisport
 • Procedura rekrutacyjna

  W przypadku zainteresowania pracą jako Pielęgniarz / Pielęgniarka Oddziałowa Warszawa, zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz swoje CV.

  Aplikuj na aktualne oferty dla pielęgniarek / pielęgniarzy w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Skontaktuj się z ProworkPL MED i podaj swoje preferowane wynagrodzenie i inne kryteria! Pomożemy Ci w doborze zaufanego pracodawcy! Wybierz najlepszą ofertę pracy dla pielęgniarki i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

  O firmie

  ProworkPL MED recruitment Warsaw, Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. We recruit Doctors, Nurses and Care staff ul.

  Warecka 8 / 46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.

  kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

 • wykształcenie kierunkowe - dyplom studiów pielęgniarskich
 • kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako pielęgniarka oddziałowa lub kierownik zespołu pielęgniarsko - opiekuńczego na oddziałach szpitalnych czy w placówkach opiekuńczo - rehabilitacyjnych
 • specjalizacja pielęgniarska z dziedziny geriatrii / opieki długoterminowej będzie dodatkowym plusem
 • umiejętność pracy w zespole
 • gotowość do podjęcie stałej pracy w Warszawie / Białołęka.
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku