Pracownik produkcji
Randstad Polska
Łódź, Polska
4 d. temu

Darmowy transport? Praca siedząca, czysta produkcja, możliwość szkoleń.

Zainteresowany / a ? Aplikuj lub wyślij sms o treści " montaż " - oddzwonimy.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie ( 3364 PLN na start),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne składki oraz urlop wypoczynkowy),
  • pracę 3-zmianową,
  • darmowy transport z Bałut,
  • możliwość podniesienia kompetencji - system wewnętrznych szkoleń, a co za tym idzie- wzrost wynagrodzenia,
  • opiekę medyczną,
  • kartę sportową OK System,
  • stołówkę pracowniczą (dofinansowaną- ok 7 zł za 2-daniowy obiad),
  • opiekę konsultanta Randstad,
  • miłą atmosferę,
  • czyste i ciche miejsce pracy.
  • zadania

  • montaż elementów z użyciem narzędzi,
  • obsługiwanie urządzeń do produkcji, np, nawijarki, prasy, testery automatyczne,
  • wykonywanie testów gotowego produktu oraz kontrola jego jakości,
  • raportowanie efektów działań w systemie komputerowym.
  • oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego,
  • zdolności manualnych,
  • obsługi komputera przynajmniej w stopniu podstawowym,
  • mile widziane doświadczenie w obszarze produkcji.
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47