Senior JavaScript Developer
j-labs sp. z o.o.
Kraków, PL
4 d. temu
source : Bulldogjob

Wymagane na tym stanowisku : JavaScript - Bardzo dobrzeHTML5 - DobrzeCSS3 - DobrzeInne Wymagania : Poziom doświadczenia : SeniorWymaganiaznajomość i chęć pracy w czystym Javascript (ES6+)dobra znajomość standarów HTML5 oraz CSS3znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2Mile widziane : doświadczenie w programowaniu po stronie serwerowej Java 11Projekt, w którym możesz pracować : Projekt Wdrażanie nowych funkcjonalności w aplikacji do zarządzania danymi przestrzennymi (np.

ilość sprzedanych BMW w różnych regionach Niemiec).Z aplikacji korzystają instytucje publiczne oraz badawcze na całym świecie.

Narzędzie umożliwia wgranie własnych danych i przetworzenie ich w zależności od potrzeb generuje wykresy, diagramy, raporty.

Aplikacja umożliwia połączenie tysięcy punktów obserwacyjnych w atrakcyjnie wizualne i znaczące mapy, grupowanie danych, stosowanie klasyfikacji wielowymiarowych oraz wizualizować najważniejsze dane statystyczne w przyjazny dla oka sposób.

Istnieje wersja webowa, desktopowa i mobilna.5 osób pracujących po stronie j-labs, które współpracują na co dzień z oddziałem w Niemczech.

Praca w metodologii AgileStack technologicznych : JavaScript (ES6+), HTML 5, CSS3, WebComponents, WebGL, Webpack 4, OpenLayers 6.

Backend : Java 11, REST, Spring.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku