ZATRUDNIMY MONTERÓW WYROBÓW MEDYCZNYCH
ENPA SP. z o.o
Kraków, Małopolskie
‎6 godz. temu
source : Lento.pl

Oferujemy : Atrakcyjne wynagrodzenie. Transport i zakwaterowanie na terenie Holandii zapewnia pracodawca. Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagania : Zdolności manualne, łatwość w odczytywaniu sposobów połączeń, umiejętności w zakresie demontażu i montażu półwyrobów, elementów konstrukcji, czytanie rysunku złożeniowego.

Znajomość ślusarki, organizacji pracy na stanowisku, umiejętność czytania szkiców, zdolności intelektualne (planowanie pracy na stanowisku).

Umiejętność współpracy z innymi stanowiskami, komunikacji międzyludzkiej, kreatywne podejście do wykonywanych zadań. Znajomość języka angielskiego mile widziane.

Zadania : Monter odpowiedzialny jest za zapewnienie terminowej i wysokiej jakościowo pracy, której efektem są wyroby gotowe do odbioru przez klienta.

Do obowiązków należy także nadzór nad powierzonymi narzędziami i przyrządami, dokumentacją maszyn i urządzeń Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także po jej zakończeniu w celu przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku