Doradca Klienta (j. ukraiński)
LIBERTY POLAND S.A.
Ustroń, śląskie, Polska
6 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Ustroń

Twój zakres obowiązków

  • Wydawanie i rejestracja starterów prepaid
  • Wsparcie w kontaktach z osobami, mówiącymi po ukraińsku
  • Praca w punkcie sprzedaży Plus
  • Умови роботи :

  • Видача та реєстрація стартових пакетів
  • Консультація украінською
  • Робота в салоні Plus .
  • Nasze wymagania

  • Znajomość j. polskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • Znajomość j. ukraińskiego w stopniu umożliwiającym swobodna komunikację
  • Zaangażowanie i sumienność
  • Наші очікування :

  • знання польської мови на розмовному рівні
  • комунікабельнісь
  • доступність і гнучкість ( робота по змінах)
  • готовність працювати в місцях, віддалених від великих міст
  • To oferujemy

  • Przyjemną atmosferę w firmie, o wiodącej pozycji rynkowej
  • Zatrudnienie na 2 miesiące, w ramach umowy zlecenia, z możliwością podjęcia pracy na stałe
  • Możliwość wsparcia i pracy, na rzecz Uchodźców
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków
  • Ми пропонуємо :

  • приємну атмосферу в компанії, що займає лідируючі позиції на ринку
  • офіційне працевлаштування. робота за договором доручення (umowa zlecenia)
  • допомога в легалізації для біженців
  • гнучкий графік роботи
  • інструменти, необхідні для виконання щоденних робочих обов'язків (мобільний телефон, павербанк)
  • Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".