Senior Account Manager
Just Join IT
Łódź, PL
1 d. temu
source : RocketJobs

Just Join IT w pigułce Jesteśmy trójmiejskim startupem, który tworzy jedyny taki ekosystem rekrutacyjny w Polsce. Do naszych produktów należą m.

in. Just Join IT, Rocket Jobs i Hello HR. Zamierzamy jeszcze mocniej rozwinąć Just Join IT - portal pracy dedykowany branży IT, dlatego zwyczajnie musimy zwiększyć moce przerobowe w naszym zespole sprzedaży, dlatego poszukujemy osób w różnych lokalizacjach w całej Polsce.

Co jest istotne - przede wszystkim będziesz sprzedawał produkt, który dowozi , dając wielu naszym klientom najlepsze efekty w branży.

Potrzeba nam kogoś, kto potrafi budować długofalowe relacje, również poprzez social selling oraz jest nastawiony na cele.

Szukamy osoby, która rozwinie nam sprzedaż New Business, docierając do nowych klientów.

Podsumowując, poszukujemy śmiałka na stanowisko Senior Account Manager , który dołączy do nowo powstałego działu sprzedaży w Łodzi Aplikuj do nas jeśli : masz minimum 4 lata doświadczenia w sprzedaży produktów skierowanych do branży HR , doradztwo i budowanie długofalowych relacji z Klientem to Twój konik, pracujesz z nastawieniem na realizację celu, branża IT jest w kręgu Twoich zainteresowań.

Będziesz odpowiadać za : sprzedaż lubianego, skutecznego, a także jednego z najlepszych produktów rekrutacyjnych w Polsce, budowanie relacji z naszymi partnerami, realizowanie celów sprzedażowych.

Otrzymasz od nas : prywatną opieka medyczną z pakietu PZU, kartę Multisport lub dofinansowanie do komunikacji miejskiej, liczne imprezy integracyjne, pełną wyzwań pracę w luźnej atmosferze i w zgranym zespole pasjonatów sprzedaży, startupowy klimat z płaską strukturą oraz realny wpływ na rozwój firmy.

Wynagrodzenie : W zależności od doświadczenia oraz zaangażowania przewidujemy wynagrodzenie podstawowe na poziomie od 6 000 do 12 000 PLN netto +VAT, a także atrakcyjną premię zależną od wyników sprzedaży.

Jak wygląda rekrutacja? Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania, spodziewaj się : 1. Telefonu od Pauliny lub Karoliny.

2. Spotkania F2F / Videocall - rozmowa z HRem. 3. Jeśli pozytywnie przejdziesz rozmowę z działem HR, czeka Ciebie spotkanie z naszym Head of Sales - Łukaszem.

4. No i na koniec, spodziewać się możesz oferty, bądź telefonicznego feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

Jeśli Twoje oczekiwania identyfikują się z naszymi i chcesz dołączyć do naszej ekipy - ślij swoje #CV już teraz! Informujemy, że administratorem danych jest Just Join IT z siedzibą w Gdańsku , ul.

Pomorska 22d / 25 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe pr...more

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku