Regular PHP Developer
TeamQuest Sp. z o.o.
Katowice, Polska
4 d. temu
source : Jobs.pl

Nasz klient jest liderem rozwiązań IT na rynku medycznym.Firma zajmuje się kompleksową realizacją projektów informatyczno-technologicznych dla branży medycznej, specjalizuje się w radiologii, infrastrukturach medycznych, neurochirurgii i metodach przygotowania i dystrybucji leków.

Wymagania :

  • Bardzo dobra znajomość :
  • PHP7
  • Baz danych SQL
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych
  • Dobra znajomość :
  • CSS i HTML
  • Angielski na poziomie minimum B1
  • Dodatkowe atuty :

  • Zend 3
  • Praktyczna znajomość Linux'a
  • Umiejętność pisania skryptów Bash / Shell
  • Oferujemy :

  • Prace przy ciekawych projektach
  • Ciągły rozwój
  • Szkolenia
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Dobrą atmosferę w biurze
  • Możliwość zatrudnienia na UoP
  • Obowiązki :

  • Rozwój i utrzymanie istniejących funkcjonalności i wdrażanie nowych
  • Udział w procesie projektowania nowych modułów systemu
  • Współpraca z działem projektowania i analiz z wykorzystaniem notacji UML
  • Ścisła współpraca z zespołem QA
  • Wsparcie działu utrzymania
  • Tworzenie prototypów funkcjonalnych i architektonicznych oprogramowania
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.