Mechanik
Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o.
Łódź, łódzkie, Polska
4 d. temu
source : Praca

to miejsce w centralnej części Polski, gdzie na co dzień dbamy o sprawność specjalistycznych

pojazdów i sprzętu służących do utrzymania i przygotowania infrastruktury lotniskowej w celu

zapewnienia bezpiecznego lądowania oraz sprawnej obsługi naziemnej statków powietrznych.

Ty też możesz razem z nami zadbać o niezawodne funkcjonowanie specjalistycznej floty.

Dołącz do naszego zespołu jako

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • bieżąca obsługa, przegląd oraz naprawa pojazdów, urządzeń technicznych i infrastruktury Lotniska.
  • Wystarczy, że posiadasz :

  • wykształcenie zasadnicze lub (mile widziane) średnie techniczne w dziedzinie mechanika samochodowa,
  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z naprawą, obsługą urządzeń technicznych i pojazdów samochodowych (mile widziane samochodów ciężarowych i przyczep),
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość zagadnień z obszaru pneumatyki i hydrauliki siłowej,
  • doskonałe umiejętności organizacyjne, umiejętność samodzielnego i efektywnego planowania pracy,
  • a Twoje mocne strony to skrupulatność i sumienność,

  • oraz jesteś dyspozycyjny (praca w systemie zmianowym).
  • Miło, jeśli posiadasz również :

  • prawo jazdy kat. C + E,
  • uprawnienia spawalnicze TIG, MIG / MAG.
  • Jeśli interesuje Cię poznanie specjalistycznego sprzętu w postaci pojazdów i urządzeń technicznych

    obsługiwanych tylko na lotnisku...

    Nie wahaj się! Dołącz do naszego zespołu.

    Mamy dla Ciebie :

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie cennego doświadczenia,
  • opiekę medyczną z możliwością zakupu pakietów dla rodzin,
  • dofinansowanie kart sportowych,
  • ciekawą i stabilną pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Zgłoś tę pracę