Poszukiwani monterzy, spawacze, elektromonterzy
Team4Sales
Marki, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy kandydatów do pracy w prężnie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym, w miłej atmosferze na stanowisku : - spawacze MIG / MAG met.

135 - monterzy - elektromonterzy Lokalizacja : Marki Nie wymagamy certyfikatów. Oferujemy : - stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie - atrakcyjny system wynagrodzenia - zapewniamy zakwaterowanie blisko miejsca pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przez portal bądź kontakt pod numerem telefonu 733200822. Rekrutację prowadzi Agencja Pracy Team4Sales, wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 17512.

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesów rekrutacji prowadzonych przez Agencję Pracy Tymczasowej Team4Sales, nr.

certyfikatu 17512, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr. 101, poz. 929 z póź.

zm.). Przyjmuję do wiadomości , że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku