Operator urządzeń produkcyjnych
Proszkownia Mleka Sp. z o.o.
Piotrków Kujawski, Kujawsko-pomorskie
15 d. temu
source : Lento.pl

Proszkownia Mleka Sp. z.o.o w Piotrkowie Kujawskim poszukuje pracownika na stanowisko operatora urządzeń produkcyjnych na Dziale Proszkowni. Wymagania :

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne);
  • Dyspozycyjność, praca w systemie zmianowym;
  • Chęć uczenia się i poznawania nowych rzeczy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Sumienność, zdyscyplinowanie
  • Zaangażowanie,
  • Kurs na operatora wózka widłowego będzie dodatkowym atutem. Zakres obowiązków :
  • Obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z przyjętymi standardami;
  • Realizacja planu produkcyjnego
  • Zapewnienie odpowiedniej jakości produktów;
  • Uzupełnianie dokumentacji technologicznej. Oferujemy :
  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Premię okolicznościowe,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole;
  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia zawodowego. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem oraz dopiskiem Dział Proszkowni, na adres e-
  • mail : kadry proszkowniamleka .pl

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych