Spedytor międzynarodowy - Skandynawia
Erontrans
Pruszcz Gdański, Pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Z powodzeniem działamy na rynku usług TSL od 1989 roku. Jesteśmy jednym z czołowych, polskich operatorów logistycznych, oferujących kompleksowe rozwiązania w zakresie frachtu drogowego, spedycji morskiej, usług celnych oraz logistyki.

W związku z naszym dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko : Spedytor międzynarodowy - Skandynawia Numer referencyjny : SP / MI / jobs.

pl Miejsce pracy : Pruszcz Gdański (pomorskie) Twoimi zadaniami będą : ewidencja i rozliczanie czasu pracy kierowców monitorowanie, kontrolowanie i organizowanie całego cyklu usługi spedycyjno-przewozowej w zakresie ładunków cało pojazdowych i częściowych (FTL / drobnica) w transporcie międzynarodowym współpraca z klientami, partnerami, podwykonawcami kontakt z przewoźnikami, negocjowanie stawek kontrola bieżących transportów rozwiązywanie aktualnych problemów aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych Wymagamy od Ciebie : znajomości transportu ładunków bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min.

poziom B2) niewątpliwym atutem będzie doświadczenie na stanowisku spedytora przynajmniej 3 miesiące mile widziana dobra znajomość lokalnego rynku spedycyjnego mile widziana znajomość drugiego języka np.

szwedzkiego praktyczna znajomość obsługi komputera ( przede wszystkim Excel), mile widziana znajomość obsługi programów i komunikatorów spedycyjnych ( Trans, TimoCom) umiejętność samodzielnej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów umiejętność komunikacji i pracy w zespole oraz szybkiego przyswajania informacji umiejętność pracy w warunkach presji czasu i bardzo silna odporność na stres Jesteśmy w stanie Ci zaoferować : atrakcyjne wynagrodzenie stałe godziny pracy pracę zgodną z normami i obowiązującymi przepisami możliwość skorzystania między innymi z ubezpieczenia grupowego uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży TSL

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku