Młodszy specjalista ds. rozwoju sprzedaży
Cyclad Sp. z o.o.
Gdańsk
6 d. temu
source : infoPraca

Informacje o projekcie :

  • Branża : IT
  • Lokalizacja : Gdańsk- hybrydowy system pracy
  • Harmonogram pracy : elastyczne godziny pracy
  • Rodzaj projektu : pozyskiwanie nowych klientów, wsparcie Regional Managera w działaniach operacyjnych
  • Wymagany język angielski - poziom min. C1
  • Opis stanowiska :

  • Pozyskiwanie potencjalnych klientów dla firmy w sektorze IT / BPO na rynku północnej Polski
  • Analiza potrzeb klienta, tworzenie prezentacji, ofert oraz prowadzenie negocjacji
  • Wsparcie Regional Manager"a w jego codziennej pracy związanej z obsługą klientów
  • Samodzielna obsługa klientów po okresie wdrożeniowym
  • Śledzenie trendów, analiza rynku pod kątem konkurencji
  • Udział w eventach branżowych i innych działaniach marketingowych
  • Realizacja wyznaczonych celów biznesowych
  • Współpraca z zespołami Sales, BD i Delivery
  • Budowanie i prowadzenie bazy klientów w CRM
  • Wymagania :

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku BD Specialist, pre-sales lub podobnym
  • Mile widziane doświadczenie w branży IT
  • Zainteresowanie branżą IT i nowymi technologiami
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Entuzjazm, silna orientacja na realizację wyznaczonych celów
  • Motywacja do nauki oraz chęć rozwoju zawodowego
  • Doświadczenie w pracy zespołowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (C1)
  • Znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy i premii uzależnionej od rezultatów
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna, karta Multisport
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop / telefon)
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość realnego rozwoju w firmie o międzynarodowym charakterze i kulturze
  • Zgłoś tę pracę