Pizzer
Grupa Progres
Koszalin, Zachodniopomorskie
‎7 godz. temu
source : Lento.pl

Dla naszego Klienta Pizzerii w Koszalinie prowadzimy rekrutację na stanowisko : Pizzerman Miejsce pracy : Koszalin Obowiązki : -

Przygotowywanie pizzy; - Dbanie o porządek na stanowisku pracy; - Obsługa urządzeń wykorzystywanych przy wypieku pizzy; -

 • Przestrzeganie przepisów BHP na stanowisku pracy. Wymagania : - Doświadczenie w wykonywaniu pizzy; - Pozytywne nastawienie do ludzi;
 • Samodzielność i rzetelność. Oferujemy : - Stabilne zatrudnienie na pełny etat; - Umowa o pracę; - Wynagrodzenie 2 800 zł na rękę;
 • Przyjazną atmosferę pracy. W momencie zainteresowania ofertą proszę aplikować poprzez dodanie swojego CV w formularzu.
 • Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-

  309 Gdańsk, e mail : kontakt(małpa)grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych dane kontaktowe : adres korespondencyjny : al.

  Grunwaldzka 411, 80 309 Gdańsk, e-mail : iod(małpa)grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.

  6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata.

  Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.

  Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

  Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO.

  Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

  Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy stałej. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8209.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku