Cieśla na prefabrykaty [Belgia]
Regess. Sp. z.o.o
Lodz, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Regess Sp. z o.o. jest firmą budowlaną, która jako generalny wykonawca i podwykonawca realizuje zlecenia na terenie całej Polski oraz Europy.

W związku z rozwojem firmy obecnie poszukuje do współpracy Cieśli Szalunkowych / Betoniarzy do pracy na hali przy produkcji prefabrykatów betonowych w Belgii.

Obowiązki · szalowanie ścian, stropów, słupów · montaż i rozbiórka szalunków · wylewanie mieszanki betonowej do formy i obróbka betonu Wymagania · doświadczenie na stanowisku Cieśli / Betoniarza min.

2 lata · własna działalność gospodarcza bądź gotowość do jej założenia · umiejętność czytania rysunków technicznych · prawo jazdy kat.

B i własny samochód (mile widziane) Oferujemy · atrakcyjne wynagrodzenie · zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy · pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku oraz wybrane soboty · długoterminową współpracę · możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku