Technik
Biuro Inżynierii Systemowej Gliński Krzysztof
Wrocław, PL
6 d. temu
source : FACHPRACA

EKALTECH Biuro Inżynierii Systemowej firma działająca w obszarze inżynierii systemowej z zakresu informatyki, mechaniki, automatyki przemysłowej, robotyki i elektroniki stosowanej dla inwestycji w całym kraju, poszukuje kandydata na stanowisko Technik.

Opis stanowiska :

  • obsługa podstawowych narzędzi warsztatowych (elektronarzędzi, itp.),
  • składanie i łączenie elementów konstrukcji maszyn,
  • dokonywanie drobnych napraw sprzętu w trakcie montowania,
  • zgłaszanie sugestii poprawiających jakość pracy i produktu,
  • Wymagania :

  • wykształcenie zawodowe / techniczne kierunkowe,
  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • chęć do poszerzania wiedzy z zakresu instalacji elektrycznych i układów automatyki,
  • prawo jazdy kat. B,
  • inicjatywa, zaangażowanie i nastawienie na współpracę.
  • Mile widziane będą :

  • podstawowa wiedza z obsługi maszyn CNC,
  • podstawowa znajomość obsługi programów CAD,
  • absolwent technikum, osoba młoda - do przyuczenia.
  • Oferujemy :

  • pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 8.00-16.00,
  • wyposażenie w odzież ochronną oraz narzędzia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość poznania nowych technologii,
  • różnorodność wykonywanych zadań,
  • mały zgrany zespół, w którym ważna jest współpraca i dzielenie się wiedzą,
  • poznawanie nowych technologii,
  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • dofinansowanie do posiłków.
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres biuro ekaltech.pl .

    Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

    Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).