PRACOWNIK PRODUKCJI
MICHELIN
Olsztyn
1 d. temu

PRACOWNIK PRODUKCJI - - - - - - - - - - - - POSZUKUJEMY : Kandydatów, którzy chcą rozwijać swoją przyszłość z Michelin TWOIM ZADANIEM BĘDZIE : Obsługa maszyn i urządzeń przy produkcji opon OCZEKUJEMY : Dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany (w godz.

6-14, 14-22, 22-6) w systemie czterobrygadowym Uprawnienia do obsługi wózków widłowych mile widziane OFERUJEMY : Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Przejrzyste zasady wynagradzania uzależnione od stanowiska i wyników pracy Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym m.

in. : dofinansowanie obiadów, opieki medycznej, sportu i rekreacji oraz pracowniczy program emerytalny, program testowania opon, pożyczki mieszkaniowe, świadczenia dla dzieci oraz atrakcyjne rabaty w sklepach, punktach usługowych i placówkach kulturalnych

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku