Zatrudnię fizjoterapeutę
Srodowiskowy Dom Samopomocy
Lubomino, Warmińsko-mazurskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Środowiskowy Dom Samopomocy zatrudni fizjoterapeutę. Wymagane zaangażowanie w pracę, asertywność, otwartość. Praca z osobami niepełnosprawnymi w godz.

7.00-15.00. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych Zawarte w dostarczonych przez Państwa dokumentach dane osobowe będą przetwarzane przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Wolnicy, Wolnica 50, 11-135 Lubomino, jako administratora danych osobowych na podstawie artykułu 6 ust.

1 lit c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dalej RODO, w zakresie przewidzianym w ustawie o pracownikach samorządowych oraz Kodeksie pracy.

Podanie danych osobowych w zakresie wymaganych dokumentów jest wymogiem ustawowym niezbędnym do przeprowadzenia procedury naboru.

Skutkiem niepodania wszystkich wymaganych danych lub cofnięcia zgody na ich przetwarzanie będzie nierozpatrzenie Państwa oferty.

Informujemy też, że podanie wszelkich dodatkowych informacji niewymaganych ww. przepisami prawa jest dobrowolne. Ich podanie traktowane jest jako wyrażenie zgody na ich przetwarzanie w celu przeprowadzenia procedury naboru na oferowane stanowisko przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Wolnicy.

W tej sytuacji podstawą prawną przetwarzania podanych danych osobowych będzie art. 6 ust. 1 lit. a) oraz 9 ust. 2 lit. a) RODO.

Wyrażoną w ten sposób zgodę można wycofać w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed cofnięciem zgody.

W związku z przetwarzaniem danych osobowych przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Wolnicy przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania lub usunięcia (jedynie w zakresie danych osobowych przetwarzanych na podstawie wyrażonej zgody) oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania.

Przysługuje Państwu także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych. Administrator danych osobowych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się pisemnie na adres Środowiskowego Domu Samopomocy w Wolnicy lub mailowo : Przekazane w ramach naboru dane osobowe przetwarzane będą przez czas określony przepisami prawa.

Informujemy także, że dane osobowe podane przez zwycięzcę procedury naboru będą przetwarzane przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Wolnicy w celu zatrudnienia tej osoby i realizacji obowiązków prawnych ciążących na pracodawcy.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku