Operator maszyn produkcyjnych
LeasingTeam Group
Wołów, PL
‎14 godz. temu
source : FACHPRACA

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców.

Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych.

Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należała obsługa maszyn produkcyjnych w fabryce katalizatorów samochodowych z wysokim poziomem zautomatyzowania

i w jednym z najnowocześniejszych tego typu zakładów produkcji na świecie.

Oczekiwania

Poszukujemy ludzi, którzy wiedzą czym jest praca w zakładzie produkcyjnym i są gotowi do pracy w systemie 4-brygadowym .

Oferta

Fabryka znajduje się w gminie Środa Śląska . Oferujemy darmowy dojazd pracowniczy z kilkudziesięciu miejscowości województwa dolnośląskiego.

Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od dotychczasowego doświadczenia + premia . Umowa o pracę tymczasową przez 6 miesięcy, po których następuje zatrudnienie bezpośrednio w firmie .

Bezpłatny pakiet opieki medycznej , oraz karta Lunch Pass już od pierwszego dnia pracy.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.