Pokojówka - Niemcy , okolice Dortmundu
Perfect Job
Lublin, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy i doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401.

Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów z Niemiec, właściciela dużego 4-gwiazdkowego hotelu położonego w okolicach Dortmundu poszukujemy osoby do pracy na stanowisku : POKOJÓWKAMiejsce pracy : Niemcy, okolice Dortmundu Obowiązki : - utrzymanie porządku i czystości w pokojach hotelowych oraz miejscach ogólnodostępnych zgodnie z obowiązującymi standardami- wymiana pościeli oraz ręcznikówWymagania : - doświadczenie w pracy związanej z utrzymaniem porządku- podstawowa znajomość języka niemieckiego- wysoka kultura osobista- dokładność i sumiennośćOferujemy : - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat- wynagrodzenie : 6,90 Euro / godz.

netto- praca od połowy czerwca 2021r.- bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do internetu- bezpłatne wyżywienie- stały zdalny kontakt z polskim koordynatorem Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV w tytule wpisując : Pokojówka Niemcy , okolice DortmunduW aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę : "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych w innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę na udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez Perfect Job Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-698 Golkowice 372 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanym w przyszłości, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r.

t. j .Dz.U. z 2019r., poz. 1781 ). Swoje dane osobowe podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Perfect Job Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-698 Golkowice 372.

Jestem świadomy / świadoma, iż mam prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem."

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku