Opiekun/opiekunka osoby starszej Niemcy Hannover - Hannover, Niemcy
HDOmedical Sp. z o.o.
Poznan, Poland
4 d. temu
source : europa.jobs

Opiekun / opiekunka osoby starszej w Niemczech Hannover, 1500euro Planowany termin wyjazdu : początek stycznia 2020 na 6-8 tyg.

Wynagrodzenie : 1500 euro + 180 euro zwrot kosztów podróży Wymagania : Komunikatywma znajomość języka niemieckiego Miejsce : 30900 Wedemark, bliskie okolice Hannover Opis zlecenia : Pan 65 l.

174 cm, 76 kg. Podopieczny jest sparaliżowany po wylewie. Jest osobą leżacą, wymaga kompleksowej pomocy w myciu i ubieraniu oraz pomocy w transferze na wózek (potrafi stać).

Do transferu bedzie zamówiony lifter. Do domu przychodzi fizjo- i ergoterapeuta. Pan je samodzielnie, czasem potrzebuje pomocy w nocy.

W domu mieszka żona, która jest aktywna zawodowo i pomaga w opiece i prowadzeniu domu oraz podaje insuline. Czasami na weekendy przyjeżdża córka, która ma 15 lat i mieszka w internacie.

Dom jednorodzinny 180m², sklepy są w okolicy, w domu są 2 niewielkie psy, którymi zajmuje się żona. Dla opiekuna / opiekunki jest pokój z dostepęm do internetu. Zgłoś się już

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku