Specjalista SEM
Agencja Pirk Spark
Poznań, PL
3 d. temu
source : RocketJobs

Jesteśmy szybko rozwijającą się Agencja 360. Obecnie poszukujemy konsultantów do pełnego prowadzenia stron internetowych oraz kampanii Google Ads naszych klientów.

Twoje zadania :

  • Realizacja działań performance marketingowych ukierunkowanych na pozyskiwanie dużej ilości konwersji sprzedażowych, optymalizacja kampanii
  • Tworzenie, prowadzenie, optymalizacja kampanii w systemie Google Ads
  • Analiza i raportowanie efektywności kampanii
  • Testowanie nowych kanałów marketingowych
  • Przeprowadzanie testów A / B - projektowanie, monitoring, analiza wyników
  • Kontakt z klientem, prowadzenie biznesowej relacji
  • Nasze wymagania :

  • Minimum 6-12 miesięczne doświadczenie w performance marketingu (Google Ads, Facebook Ads, Allegro Ads), szczególnie w optymalizacji kampanii w kierunku zwiększania wartości konwersji sprzedażowych
  • Znajomość aktualnych trendów w branży e-commerce
  • Umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków
  • Inicjatywa, pomysłowość
  • Komunikatywność i pozytywna energia
  • Chęci do poszerzania swojej wiedzy w zakresie marketingu na platformach Google, Facebook, Allegro
  • Zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy
  • Oferujemy :

  • Szeroki zakres swobody działania
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub innej formy współpracy preferowanej przez kandydata
  • Możliwość pracy zdalnej (tylko 2 dni pracy w biurze)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia (szczegóły w dalszym etapie rekrutacji)
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym młodym i dynamicznym zespole
  • Zgłoszenia prosimy wysyłać za pośrednictwem Rocket Jobs.

    Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.Informujemy, że administratorem danych jest Agencja Marketingowa Pirk Spark Anna Hertman z siedzibą w Pleszewie, ul.

    Dobra Nadzieja 19a (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do...more