Kucharz
HR Invest
Żukowo, Pomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Na potrzeby naszego klienta - Restauracji Mulk poszukujemy Kandydata na stanowisko : KUCHARZ Wymagania : - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, lub gotowość do wyrobienia, - Dobra organizacja pracy, - Chęć rozwoju w branży gastronomicznej, - Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu, - Pracowitość.

Obowiązki : - Współpraca z szefem kuchni w zakresie przygotowywania dań dla gości restauracji, - Dbanie o czystość stanowiska pracy, - Dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu, Oferujemy : - Umowę o pracę, - Atrakcyjne wynagrodzenie, - System premiowy oraz motywacyjny, - Posiłki pracownicze, - Stabilną pracę w przyjaznym, zgranym zespole, - Praca zmianowa, - Szkolenia pracownicze, - Możliwość awansu zawodowego, - Coroczne imprezy integracyjne.

O miejscu : Restauracja Mulk została otwarta z końcem lutego 2012 roku, a w 2017 roku otworzyliśmy dla naszych Gości nowy obiekt - Salę Bankietową.

Od samego początku dbamy, aby nawet najwięksi smakosze odnaleźli w menu coś wyjątkowego dla siebie. Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie CV (życiorysu) na adres e-mail : wyświetl e-mail z tematem wiadomości "Pomoc kuchenna ".

Szerszych informacji udzielimy chętnie przez kontakt telefoniczny pod podanym numerem telefonu. Zgłoś się do nas! Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Za wszelkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.