Konsultant w Dziale Badań Rynku
Knight Frank Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie, Polska
5 d. temu
source : Praca

Na co dzień zajmujemy się doradztwem nieruchomościowym. Działamy tam gdzie potrzebuje tego nasz klient. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy z siedzibą w Londynie.

Mamy 523 biura, w 60 krajach na świecie, w których pracuje ponad 18 000 ekspertów. Jesteśmy jednym z najdłużej działających międzynarodowych zespołów nieruchomościowych w Polsce.

Specjalizujemy się w runku komercyjnym; przeprowadzamy badania rynku; wyceniamy nieruchomości; zajmujemy się sprzedażą / kupnem biurowców, obiektów handlowych i magazynowych, a także zarządzaniem i komercjalizacją.

W Polsce główna siedziba znajduję się w Warszawie, a sieć biur regionalnych pokrywa się z głównymi rynkami nieruchomości w Polsce.

Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań i Wrocław). Relacje między ludzkie we wszystkim co robimy są dla nas podstawą.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie rynku nieruchomości komercyjnych
  • przygotowywanie prezentacji o rynku nieruchomości
  • sporządzanie analiz rynkowych, raportów dla klientów
  • opracowywanie broszur o rynku komercyjnym i wypowiedzi prasowych
  • prowadzenie baz danych nieruchomości komercyjnych
  • Nasze wymagania

  • min. 2-3 lata doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku
  • umiejętności analizy danych i wyciągania wniosków
  • znajomości zagadnień i zainteresowanie rynkiem nieruchomości komercyjnych
  • rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych w mowie i piśmie (niezbędne do przygotowywania prezentacji i sporządzania raportów)
  • biegłej znajomość języka angielskiego
  • dobrej znajomości Pakietu MS Office
  • samodzielności i własnej inicjatywy
  • dokładności i skrupulatności
  • To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • benefity pozapłacowe (pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe oraz kartę Multisport)
  • przyjazną atmosferę pracy
  • rozwój w międzynarodowej firmie i pracę z najlepszymi
  • pracę w biurowcu klasy A w centrum Warszawy
  • Zgłoś tę pracę