Produkcja bez języka dla osób z AUTEM! /ms - Hanover, Niemcy
IPF 2 Sp. z o.o.
Lodz, Poland
‎7 godz. temu
source : europa.jobs

Agencja Pracy Tymczasowej IPF Global (certyfikat 7799 w KRAZ) dla naszego niemieckiego klienta poszukuje osób na stanowisko : PRACOWNIK PRODUKCJI WYMAGAMY WYJAZDU WŁASNYM SAMOCHODEM! Kwatera oddalona o około 8 km od miejsca pracy !!! -Polska umowa o pracę -Stawka : 9.

79-10 euro brutto za godzinę przy 40-60 h tygodniowo -Kwatera : 1 00-200 euro miesięcznie -Dojazd do Niemiec : we własnym zakresie -Nie wymagamy znajomości języków obcych! -Praca od stycznia / lutego na minimum 3 miesiące Obowiązki : 1 stanowisko : przetwórstwo jagód lub ogórków, taśma produkcyjna 2 stanowisko : doniczkowanie, przycinanie kwiatków, pakowanieOferujemy : ABY APLIKOWAĆ NA STANOWISKO prosimy zawrzeć PONIŻSZĄ, poprawną zgodę rodo w CV lub w wiadomości.

Inaczej, będzie trzeba akceptować ją e-mailowo co wydłuża proces kontaktu : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF 2 Sp.

z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF 2 Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku