ZATRUDNIMY PRACOWNIKÓW OCHRONY Z ORZECZENIEM
N Port- Security
Wrocław, Dolnośląskie
15 d. temu
source : Lento.pl

ZATRUDNIMY PRACOWNIKÓW OCHRONY Z ORZECZENIEM N Port Security Sp. z o.o. - agencja ochrony z Wrocławia, oferuje stabilną pracę i dobre warunki zatrudnienia na obiektach użyteczności publicznej na terenie Wrocławia.

Zakres obowiązków : - kompleksowa ochrona obiektu - dbanie o wysoką jakość świadczonych usług Wymagania : - niekaralność -

orzeczenie o niepełnosprawności - mile widziane doświadczenie pracy w ochronie Oferujemy : - umowa o pracę - system pracy zmianowy (12 / 24) w zależności od obiektu Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania CV na adres lub kontakt telefoniczny +48 502 099 987

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych