Elektryk
Agencja Pracy Select
Rogowiec
4 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

Głównym celem tego stanowiska jest utrzymanie sprawnego funkcjonowania maszyn, diagnozowanie i usuwanie usterek występujących w zakresie PLC oraz wsparcie w usprawnianiu (małych modernizacji) układów sterowania maszyn.

Zadania na danym stanowisku :

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek elektrycznych.
  • Bieżące usuwanie zauważonych usterek.
  • Raportowanie wszystkich prac wykonanych podczas zmiany.
  • Wymagania

    Wymagania, jakie stawiamy kandydatom :

  • Wykształcenie kierunkowe.
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu Office.
  • Mile widziane uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji.
  • Mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu, naprawach elektrycznych maszyn.
  • Oferujemy

    Osobie zatrudnionej oferujemy :

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w stabilnej międzynarodowej firmie.
  • Rozwój zawodowy pracę w firmie stale powiększającej park maszynowy.
  • Szkolenia zawodowe.
  • Pakiet socjalny.
  • Bezpłatna opieka medyczna.
  • Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.