Zatrudnię kucharza bankietowego - emeryta
CKB Rubin
Łódź, Łódzkie
3 d. temu
source : Lento.pl

Kucharz Bankietowy Miejsce pracy : Łódź Widzew Opis stanowiska : Przygotowywanie dań w kuchni hotelowej na przyjęcia bankietowe, współpraca z zespołem .

Wymagania Wykształcenie kierunkowe zawodowe jako kucharz lub pokrewne z branży gastronomicznej Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku jako kucharz, szef kuchni min.

3 lata Dobra organizacja pracy, niepospolity smak. wyobraźnia, zmysł estetyczny, poczucie elegancji w dekoracji potraw, półmisków i stołów.

Samodzielność i inicjatywa, która pozwoli na opracowywanie nowych potraw W przypadku szefa kuchni niezbędne są też umiejętności kierowania pracą zespołu ludzi.

Doświadczenie na podobnym stanowisku, dyspozycyjność, aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. Oferujemy : Umowę zlecenie, docelowo umowę o pracę Zatrudnienie na pełny etat.

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV w tyt. wpisując" Kucharz Bankietowy" informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranym kandydatami.

Uprzejmie prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.

08.2009 Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku