PŁATNY STAŻ NA STANOWISKU SPECJALISTA DS. REKRUTACJI
Optima HRS
Białystok, Podlaskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Podlaskie Centrum Opiekunek (Agencja Zatrudnienia NR KRAZ 4959) firma istniejąca na rynku od 2005 roku, specjalizująca się w rekrutacji personelu opiekuńczego przyjmie na płatny staż kandydata / kandydatkę na stanowisko : Specjalista ds.

rekrutacji. Zakres obowiązków : selekcja kandydatów do pracy, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, obsługa realizowanych zleceń Wymagania : ukończone studia wyższe komunikatywność wysoka kultura osobista Oferujemy : możliwość rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia zawodowego, ciekawą pracę zapewniającą kontakt z ludźmi dobrą atmosferę w miejscu pracy praca od pn do pt w godz.

9 : 00 -17 : 00 w Centrum Białegostoku Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres :

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych