Praca zdalna-Customer Service Specialist w/German
Hays Response
Warszawa, mazowieckie
2 d. temu
source : FACHPRACA

Poszukujemy osób z 1-3 letnim doświadczeniem w pracy związanej z obsługą klienta na stanowisko Customer Service Specialist z językiem angielskim i niemieckim.

Nasz klient oferuje możliwość pracy zdalnej.

Zakres zadań :

  • Odpowiadanie za zapytania klientów odnośnie zamówień i wszystkie inne problemy, które mogą pojawić się w procesie realizacji zamówień
  • Obsługa klientów w kwestiach posprzedażowych, takich jak zwroty, wymiany towarów, weryfikacja aktualnego statusu dostawy
  • Przekazywanie danych do księgowania, przygotowanie pliku do banku
  • Proaktywne podejście do klienta
  • Uczestnictwo w działaniach szkoleniowych w celu podniesienia poziomu wiedzy
  • Obsługa systemów
  • Oczekiwania :

  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Bardzo dobra (min.B2) znajomość j. angielskiego i niemieckiego
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Dobra komunikacja, umiejętności interpersonalne oraz umiejętność budowania relacji
  • Dobra organizacja pracy
  • Silne umiejętności rozwiązywania problemów
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie na pełen etat
  • Pracę zdalną
  • Pakiet benefitów pracowniczych
  • Możliwość rozwoju w znanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zgłoś tę pracę