elektromonter- bez doświadczenia- Gliwice-od zaraz -do 4200
Randstad Polska
Gliwice, Polska
1 d. temu

Interesuje Cię praca w systemie jednozmianowym w Gliwicach? Masz doświadczenie w pracy na stanowisku elektromontera? Bądź skończyłeś szkołę i szukasz pracy?

Nie czekaj! Wyślij nam swoje CV!

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 2800 - 4200 brutto (uzależniona od doświadczenia) + premie indywidualne
  • pełen pakiet socjalny
  • możliwość wyjazdów w delegacje
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym (7 : 00-15 : 00)
  • szkolenia wprowadzające i doskonalące
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • pracę od zaraz
  • zadania

  • montaż szaf sterowniczych
  • prace montażowe i rozruchowe
  • oczekujemy

  • minimum wykształcenia zawodowego
  • mile widziana umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi
  • prawo jazdy kat B.
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47