Customer Service Specialist
Devire Sp. z o.o.
Katowice, Polska
1 d. temu
source : Jobs.pl

W związku z dynamicznem rozwojem organizacji naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Customer Service Specialist.

Zakres obowiązków :

  • Całościowa opieka nad Klientem zagranicznym
  • Współpraca z innymi działami na rzecz maksymalizacji zadowolenia Klienta
  • Dbanie o prawidłowy przepływ dokumentów oraz informacji
  • Wdrażanie strategii zarządzania stworzonej przez grupę
  • Dbanie o utrzymanie jak najlepszych relacji z Klientem
  • Nasz klient oferuje :

  • Stanowisko w dynamicznym międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Wsparcie w procesie relokacji
  • U kandydatów zwracamy uwagę na :

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego oraz niemieckiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą Klienta korporacyjnego
  • Umiejętność budowania silnych relacji z Klientami
  • Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu
  • Wysoka kultura osobista
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych