Вакансия оператора вилочного погрузчика (м/ж) / Operator wózka widłowego (m/k)
Trenkwalder Polska
Piotrków Trybunalski, PL
5 d. temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Вакансия оператора вилочного погрузчика/ комплектовщика на новом современном складе

Средняя зарплата в месяц на руки (нетто) от 4000-5000 злотых

Место работы: продуктовые склады в городе Пётркув-Трыбунальский (Piotrków Trybunalski).

Обязанности:

  • работник совершает комплектацию товаров, передвигаясь на электрическом вилочном погрузчике. С помощью наушника и специализированной программы Voice Picking System, оператор погрузчика получает информацию о том, какую продукцию, с какой полки и в каком количестве необходимо взять, после этого необходимо подтвердить выполнение операции и продолжить комплектацию. После сбора полной паллеты, ее необходимо обернуть специальной пленкой и оставив в определенном месте, начать собирать следующую.

Praca jako operator wózka widłowego, w nowym, nowoczesnym magazynie,

Przeciętne wynagrodzenie miesięcznie na rękę (netto) od 4000-5000 zł

Miejsce pracy: magazyny spożywcze w Piotrkowie Trybunalskim (Piotrków Trybunalski).

Obowiązki:

  • pracownik dokonuje kompletacji towarów, poruszając się elektrycznym wózkiem widłowym. Za pomocą słuchawki i specjalistycznego programu Voice Picking system operator wózka widłowego otrzymuje informacje o tym, jakie produkty, z jakiej półki i w jakiej ilości należy zabrać, po czym należy potwierdzić wykonanie operacji i kontynuować kompletację. Po zebraniu pełnej palety należy ją owinąć specjalną folią i pozostawić w określonym miejscu, zacząć zbierać następną.

Требования к кандидату на должность:

  • готовность к посменной работе по 8 – 10 часов, 5-6 дней в неделю,
  • желателен опыт работы на складах,
  • желательно знание польского языка.

Wymagania wobec kandydata na stanowisko:

  • gotowość do pracy zmianowej po 8-10 godzin, 5-6 dni w tygodniu,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie,
  • wymagana znajomość języka polskiego.

Мы предлагаем:

  • официальное трудоустройство согласно польскому законодательству – трудовой договор (umowa o pracę),
  • cтавка на договоре 3200 зл. брутто,
  • согласно договору над часы оплачиваются на 50% и 100% больше,
  • 20 % за работу в ночные смены, с 22 вечера до 6 утра (8 часов),
  • 500 зл. брутто премия за работу, согласно установленному графику,
  • медицинское страхование позволяющее бесплатное посещение врачей при необходимости, а также покупка лекарств с определенной скидкой,
  • гарантию выплаты заработной платы до 10. числа следующего месяца,
  • бесплатное единоразовое питание в течение рабочего дня: первое+второе+десерт+компот,
  • за проживание за первый месяц работник оплачивает самостоятельно, от 450-700 злотых, за первый месяц, фирма доплачивает 300 злотых, последующие месяца работник сам оплачивает жильё,
  • бесплатную одежду,
  • постоянную поддержку координатора.

Дополнительная информация:

  • pаботодатель оплачивает изготовление санитарной книжки, а также психологические тесты,
  • cертификат на вилочный погрузчик оплачивает работник, стоимость 200 зл.

Oferujemy:

  • oficjalne zatrudnienie zgodnie z polskim prawem - umowa o pracę,
  • stawkę na umowie 3200 zł brutto miesięcznie,
  • zgodnie z umową nadgodziny płatne 50% i 100% więcej,
  • 20% dodatku za pracę w godzinach nocnych, od 22.00 do 6.00 (8 godzin),
  • 500 zł brutto premię za pracę zgodnie z ustalonym harmonogramem,
  • ubezpieczenie zdrowotne umożliwiające bezpłatną wizytę u lekarza w razie potrzeby, a także zakup leków z określoną zniżką.
  • gwarancję wypłaty wynagrodzenia do 10. dnia następnego miesiąca,
  • bezpłatny posiłek w ciągu dnia roboczego: pierwsze + drugie danie + deser + kompot,
  • za zakwaterowanie, za pierwszy miesiąc, pracownik płaci samodzielnie, od 450-700 zł, za pierwszy miesiąc, firma dopłaca 300 zł, za kolejne miesiące pracownik sam płaci za mieszkanie,
  • odzież gratis,
  • stałe wsparcie koordynatora.

Dodatkowe informacje:

  • pracodawca płaci za wykonanie książeczki zdrowia oraz testów psychologicznych,
  • za certyfikat uprawnień do obsługi wózków widłowych płaci pracownik, koszt 200 zł.

Za proces rekrutacyjny odpowiedzialna Inna Shapoval tel. +48 605 126 116.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.