PLAY - Podstawa 2000 zł/ netto + Premie + Prowizje
PLAY
Kraków, Małopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem firmy Play, poszukujemy osób, które wraz z nami będą aktywnie budować markę Play!Poszukujemy 4 osób na stanowisko : Doradca klienta biznesowegoMiejsce pracy : KrakówKoniecznie z pasją realizuj dla nas zadania : Telefoniczne pozyskiwanie klientów biznesowych Sporządzanie skutecznych zamówień o świadczenie usług telekomunikacyjnych Budowanie pozytywnych relacji z klientemPowinieneś spełniać kilka wymogów : Umiejętność obsługi komputera Komunikatywność Poprawna dykcja Punktualność Odpowiedzialność Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku od 9.

00 do 17.00W zamian otrzymasz : Wynagrodzenie Podstawowe 2000 zł / netto + Prowizja + Premia (średnio 2700 na rękę) umowę o pracę po okresie próbnym Ciekawe konkursy z nagrodami Szkolenie przygotowujące do pacy na danym stanowisku ( za odbyte szkolenie otrzymasz od nas 400 zł) Pracę w milej atmosferze Stabilne miejsce pracy Możliwość rozwojuCV proszę przesyłać przez portalInformujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji na potrzeby procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz.883)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku