Fizjoterapeuta - Łódź
Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej FEL-MED Sp.z.o.o
Łódź, Łódzkie
5 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy fizjoterapeuty z nadanym prawem wykonywania zawodu do pracy w Pracowni Fizjoterapii przy wizytach domowych. Wymagania : - prawo wykonywania zawodu - tytuł magistra CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną lub dostarczyć osobiście do placówki przy Piłsudskiego 133D.

W przesyłanym CV prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Klauzula informacyjna : 1.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej FEL-MED Sp. z o.o., ul. Szpitalna 6, 92-207 Łódź, zwany dalej Administratorem.

Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres felmed (małpa) poczta.fm lub za pośrednictwem powołanego przez niego Inspektora Ochrony Danych, pisząc na adres iod (małpa) felmed.

pl 2. Twoje dane przetwarzane są w celach związanych z procesem rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r.

 • Kodeks pracy. Podanie Twoich danych jest dobrowolne. 3. Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w zakresie związanym z realizacją powyższych celów.
 • Nie udostępniamy Twoich danych innym odbiorcom oprócz podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa lub zawartych umów.

  4. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych. 5. Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne tj.

  przez okres wyznaczony właściwym przepisem prawa. 6. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, zaktualizowania jak również do ograniczenia przetwarzania danych.

  Zasady udostępniania dokumentacji pracowniczej zostały określone przez przepisy polskiego prawa. 7. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania*

 • Profilowanie oznacza dowolna formę zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, które polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników osobowych osoby fizycznej, w szczególności do analizy lub prognozy aspektów dotyczących pracy tej osoby fizycznej, jej sytuacji ekonomicznej, zdrowia, osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności, zachowania, lokalizacji lub przemieszczania się).
 • Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku