Specjalista ds. exportu na rynek francuski
Eko - Okna S.A.
Katowice, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Jeśli chcesz : Mieć stały kontakt w ulubionym języku z krajami europejskimi Uczestniczyć w szkoleniach doskonalących język obcy Pracować w elastycznym wymiarze godzin Zarabiać z miesiąca na miesiąc coraz więcej Nie martwić się ile kosztować mnie będą dojazdy do pracy (dotyczy tylko lokalizacji Kornice) Uprawiać systematycznie sport (biegi, grę w piłkę nożną, siatkówkę, fitness) w zorganizowanych grupach Uczestniczyć w rozwoju innowacyjnej firmy będącej w czołówce producentów stolarki otworowej nie tylko w Polsce ale i Europie Zgłoś się do nas!Na co dzień Twoja praca będzie polegać na : Zdobywaniu i doskonaleniu wiedzy o takich produktach jak : okna, drzwi, rolety, bramy, produkowanych na najwyższej jakości komponentach (Aluplast, Salamander, Decco, Aliplast, Aluprof) Doskonaleniu wiedzy z zakresu wycen naszych produktów Zdobywaniu nowych możliwości zbycia tych produktów Masz szansę na : Zdobycie unikatowego zawodu w jednej z najsilniej rozwijających się branż na świecie Stabilne zatrudnienie Brzmi dobrze?

Znasz język francuski na poziomie min. B2Masz doświadczenie w pracy w międzynarodowym centrum outsourcingowym, ale męczą Cię praca na zmiany i te długie proceduryMasz zmysł przestrzenny, chcesz nadal się uczyćNie zwlekaj, już dzisiaj wyślij do nas swoje CV!To na Ciebie właśnie czekamy!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku