Junior E-marketing Manager
Danone
Warszawa, PL
4 d. temu
source : Just Join IT

O PRACY :

Jako Młodszy Kierownik ds. E-marketingu będziesz odpowiedzialny za planowanie i zarządzanie projektami w obszarze marketingu internetowego.

Do Twoich zadań będzie należało planowanie i zarządzanie budżetem projektów oraz wsparcie efektywności komunikacji w mediach społecznościowych.

Dodatkowo będziesz odpowiedzialny / a za :

 • Wsparcie strategiczne zespołu marketingu poprzez planowanie, tworzenie i rozwój działań digital konsumentom / pacjentom / opiekunom (budowa i rozwój stron www, tworzenie i nadzór kampanii w środowisku internetowym, opracowywanie strategii działań, raportowanie itp.
 • Zarządzanie i monitoring działań prowadzonych na stronach www i portalach społecznościowych, w wyszukiwarkach oraz bazach danych;
 • Planowanie, rozwój i nadzorowanie komunikacji w mediach społecznościowych oraz na platformach digitalowych;- Analizę efektywności prowadzonych działań;
 • Identyfikację nowych trendów, monitorowanie rynku;- Opracowanie oraz kontrolę budżetu internetowego;- Współpracę z kierownikiem zespołu projektowego, interesariuszami oraz agencjami współpracującymi.
 • O TOBIE :

 • Doskonale sprawdzisz się w roli Młodszego Kierownika ds. E-marketingu ponieważ od kilku lat pracujesz nad ciekawymi projektami w obszarze marketingu internetowego (znasz specyfikę rynku farmaceutycznego i / lub prowadzisz działania na tym rynku), potrafisz świetnie planować i zarządzać budżetem projektu, a dodatkowo : - Rozumiesz zasady, którymi kieruje się komunikacja w mediach społecznościowych oraz nie jest Ci obca specyfika pracy w obszarze "marek wrażliwych";
 • Cechują Cię wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia;- Twoje działania wyróżniają się kreatywnością i dokładnością;
 • Satysfakcję sprawia Ci samodzielna praca, w której możesz wykorzystać swoje zamiłowanie do nowych technologii;- Płynnie posługujesz się językiem angielskim oraz MS Office, a Google Analytics stanowi bazę Twojej codziennej pracy.
 • O NAS :

  DANONE to nie jest zwykła firma jesteśmy grupą spółek i razem z Żywiec Zdrój i Nutricia realizujemy naszą misję, zgodnie z którą niesiemy zdrowie tak wielu ludziom jak to możliwe .

  Dołączając do Działu Digital w DANONE otrzymasz możliwość rozwoju w ramach działu skupionego wyłącznie na działaniach w obszarze digital, w którym możesz zdobywać doświadczenie i wiedzę dotyczącą pełnego spectrum digital marketingu (content marketing, e- commerce itd.

  dla różnych kategorii produktowych.Cenimy różnorodność w naszej organizacji. Oznacza to pełne i sprawiedliwe rozważenie wszystkich aplikacji bez zwracania uwagi na rasę, kolor skóry, religię, płeć, wiek, orientację seksualną, tożsamość płciową, pochodzenie narodowe czy niepełnosprawność.

  Dowiedz się więcej o nas na www.danone.pl / kariera-w-danone /

  OFERUJEMY :

 • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
 • Możliwość pracy w systemie hybrydowym, łączącym pracę zdalną ze stacjonarną w naszym biurze (model 3 : 2),
 • Będziesz mieć dostęp do szerokiego pakietu socjalnego, który oferujemy dla Ciebie i Twojej rodziny, m.in. prywatną opiekę medyczną czy ubezpieczenie na życie, Kartę sportową Multisport, zniżki dla pracowników na nasze produkty, specjalne rabaty od naszych partnerów (bilety do teatru, nauka języków obcych) i wiele innych.
 • Wszystkie benefity znajdziesz na : https : / / danone.pl / profesjonalisci / #benefity CO DALEJ :

  Po kliknięciu w Aplikuj założysz swój profil w systemie rekrutacyjnym poprzez dodanie CV. Zapoznamy się z Twoim doświadczeniem, a następnie z wybranymi kandydatami umówimy się na pierwszą, telefoniczną rozmowę rekrutacyjną, a następnie zaprosimy Cię na zdalne spotkanie z przełożonym.

  Cenimy różnorodność w naszej organizacji. Oznacza to pełne i sprawiedliwe rozważenie wszystkich aplikacji bez zwracania uwagi na rasę, kolor skóry, religię, płeć, wiek, orientację seksualną, tożsamość płciową, pochodzenie narodowe czy niepełnosprawność.

  Administratorem Twoich danych osobowych udostępnionych w profilu oraz w dokumentach składanych w ramach rekrutacji jest Danone Sp.

  z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Redutowa 9 / 23, 01-103 Warszawa).Informujemy, że administratorem danych jest Danone sp z o.

  o z siedzibą w Warszawie, ul. Redutowa 9 / 23 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe ...more

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku