Pracownik Produkcyjny
Animex
Starachowice, Świętokrzyskie
2 d. temu
source : Lento.pl

PRACOWNIK PRODUKCYJNY miejsce pracy : Starachowice Główne zadania : Praca na produkcji Wymagania : Chęci do pracy Oferujemy :

 • stabilną pracę w dużej, międzynarodowej organizacji
 • umowę o pracę
 • bogaty pakiet socjalny
 • pomoc w relokacji Osoby spełniające wymienione warunki prosimy o przesłanie CV na adres : Starachowice. Rekrutacja pl kontakt telefoniczny 784 478 290 lub złożenie osobiście w Dziale Personalnym w siedzibie firmy Jednocześnie prosimy o umieszczanie w dokumentach następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Animex Foods Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.
 • K. z siedzibą w Morlinach moich danych osobowych zawartych w CV i wszelkich innych złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

  Oświadczam, iż zostałem poinformowany, iż wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w dowolnym momencie wycofać wyrażoną przeze mnie zgodę, a wycofanie zgody może nastąpić przez moje jednostronne oświadczenie i nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku