Praca dla Najlepszych
Agencja Wiernosci
Poznań, Wielkopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Praca dla najlepszych. Wymiar zatrudnienia : Pół etatu Forma zatrudnienia : Umowa zlecenie Innowacyjna firma na rynku europejskim poszukuje do współpracy!!! Kilka słów o nas.

 • Poszukujemy Pań i Panów na terenie całego kraju. Zajmujemy się Np. pytaniem wskazanej przez nas osoby która jest w związku czy mówi prawdę.
 • Podam przykład ..np. za tydzień ma jakiś chłopak się żenić ma wybrankę jest na dyskotece lub jakimś pubie.Pani / Pana zadanie polega na nawiązaniu dialogu i sprawdzenia go czy przyzna się że ma kogoś itp.
 • Nasza oferta nie ma podtekstu erotyczno-sexualnego lub innych takich działań.Więcej o nas ;sprawdzwiernosc.pl Jeśli spełniasz następujące warunki : -wiek 18-55lat -wygląd i dykcja nienaganna -jesteś osobą komunikatywną która ma" TO COŚ" i potrafisz z każdym nawiązać dialog -mężczyźni / kobiety oglądają się za tobą - masz zdolnosci aktorskie i potrafisz improwizować -jesteś osobą niekaranąPrześlij nam AKTUALNE ZDJĘCIE +MIASTO SKĄD JESTEŚ I TEL.

  KONTAKOWYMile widziani aktorzyProszę zamieścić treść klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje Wierności Sprawdzwiernosc.

  pl oraz pozostałe spółki powiązane kapitałowo, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn.

  29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883 z póż. zm.)."...Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

  Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku