Prace magazynowe - Piotrków Tryb.
EMS Agencja Pracy Tymczasowej w Piotrkowie Trybunalskim
Piotrków Trybunalski, Łódzkie
‎21 godz. temu
source : Lento.pl

Podział paczek i rozładunek - Piotrków Trybunalski Zakres obowiązków : - pomocnicze prace na sortowni w firmie kurierskiej, - praca przy sortowaniu i dzieleniu paczek na właściwe regiony, - rozładunek przesyłek.

Wymagania : - praca na zmiany : popołudniowa 14 : 00-21 : 00 i nocna 01 : 00-08 : 00 ( możliwość wypracowania większej ilości godzin) - dobry stan zdrowia, - chęci do pracy.

Oferujemy : - zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, - stawka godzinowa 17,00 zł brutto / h + premia frekwencyjna Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres mailowy.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W aplikacjach prosimy o dodanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku