Spedytor Międzynarodowy
SIT Acropol Sp. z o.o. Sp.k.
Kalisz, Wielkopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

SIT Acropol Sp. z o.o. Sp.k. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu pracowników na stanowisko : Spedytor krajowy - międzynarodowy Miejsce pracy : Kalisz Region : wielkopolskieOpis stanowiska : -Pozyskiwanie zleceń spedycyjnych i organizowanie transportów -Realizacja zleceń spedycyjnych w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym -Dbałość o dobre relacje z klientami i przewoźnikami -Rozwój bazy klientów i przewoźników -Prowadzenie dokumentacji operacyjnejWymagania : -dobra znajomość języka angielskiego -mile widziana znajomość języka niemieckiego i francuskiego w stopniu komunikatywnym -znajomość obsługi programów MS Office -dobra organizacja pracy -umiejętność pracy w zespole -komunikatywność, zaangażowanie -doświadczenie w spedycji krajowej lub międzynarodowej - będzie dodatkowym atutem -wykształcenie min.

średnieOferujemy : -atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy -ciekawą i odpowiedzialna pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie -możliwość rozwoju zawodowego -atrakcyjne przygotowanie dla osób aktualnie niezatrudnionych i bez doświadczenia -zatrudnienie w oparciu o umowę o pracęJeśli jesteś zainteresowany(a) pracą w firmie SIT Acropol Sp.

z o.o. Sp.k. prześlij CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny na Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nie zwracamy nadesłanych dokumentów.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku