Technik Dzienny Liniowy
Mars
Blonie, Mazowieckie, Poland
5 d. temu

W związku z ciągłym rozwojem Firmy poszukujemy osób na stanowisko :

lokalizacja : Błonie)

Cel stanowiska :

Utrzymanie powierzonego obszaru Mars Polska na poziomie technicznym gwarantującym efektywną realizację planów produkcyjnych, przy zachowaniu obowiązujących norm i procedur BHP oraz zachowaniu założonych kosztów

Główne zadania :

  • Odpowiedzialność za przygotowanie planów przeglądowych linii produkcyjnej
  • Podejmowanie działań mających na celu poprawę wyników produkcyjnych, wskaźników efektywności oraz kosztów utrzymania maszyn i urządzeń
  • Wyszukiwanie i podejmowanie działań mających na celu poprawienie wydajności, bezpieczeństwa i higieny
  • Bieżąca współpraca w ramach zespołu DUR dla optymalnego wykorzystania czasu i umiejętności techników oraz minimalizacji kosztów serwisów zewnętrznych, wspieranie procesu eliminacji awarii (kill the break)
  • Aktywny udział w uruchomieniach nowych instalacji technologicznych pod kątem przyszłych potrzeb eksploatacyjnych
  • Przygotowywanie i zarządzanie małymi projektami kapitałowymi w swoim obszarze odpowiedzialności, sporządzanie planów remontowych średnio i długoterminowych
  • Nadzór nad aktualizacją dokumentacji technicznej niezbędnej do bezpiecznej pracy, prowadzenia przeglądów, obsługi bieżącej, dokonywania modyfikacji itp.
  • Współpraca i nadzór nad firmami kontraktorskimi wykonującymi zlecone prace na terenie Firmy
  • Oczekiwania :

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (w obszarze mechaniki lub mechatroniki)
  • Min. 1 rok doświadczenia w obszarze Utrzymania Ruchu
  • Posiadanie uprawnień SEP (do 1kV)
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Gotowość do odbycia szkolenia w Fabryce w Sochaczewie

    Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę, bez okresu próbnego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, uzupełnione o premię biznesową, świąteczną oraz dodatki za pracę zmianową i w godzinach nocnych
  • Pakiet dodatkowych benefitów, m.in.ubezpieczenie na życieprywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny, w tym dostępność placówki na miejscu w fabryce k / Sochaczewapakiet oszczędnościowykartę Multisport na preferencyjnych warunkachdofinansowanie do posiłków w kantyniepromocyjne ceny na nasze produkty w sklepiku w fabryce k / Sochaczewa
  • Pozytywny i zgrany zespół współpracowników, nastawionych na wiedzę i wspólny cel
  • Szkolenia przygotowujące do pracy na oferowanych stanowisku
  • Zgłoś tę pracę